Uzklausot domnīcas Providus eksperta Valta Kalniņa ziņojumu par jēdziena “valsts nozagšana” teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem, tika iegūtas būtiskas atziņas, kas palīdzēs komisijas tālākā darbībā. Arī Valts Kalniņš norādīja, uz jau iepriekšējās komisijas sēdēs diskutēto, ka nepieciešams pieņemt tā dēvēto “lobisma likumu”, kas noteiktu lobēšanas pamatprincipus.

Šīs dienas sēdē piedalījās arī Mārupes novada domes deputāts Edgars Jansons, kurš sniedza savu komentāru par atsevišķiem žurnālā “Ir” publicētajiem “Rīdzenes sarunas” fragmentiem, skaidrojot savu nostāju cīņā pret iespējamām “valsts nozagšanas” darbībām. Komisija aicina ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija, kas var noderēt komisijas darbā, to sniegt.

 Sēdē piedalījās arī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule un dienesta pārstāvji, kuri apliecināja gatavību sadarboties ar parlamentārās izmeklēšanas komisiju un sniegt atbalstu tās darbā.

Komisijas nākamās sēdes dienas kārtībā ir jautājums par iespējamu mediju ietekmēšanu un prettiesiskām manipulācijām ar sabiedrisko viedokli. Uz nākamo sēdi ir aicināti lielāko mediju apvienību pārstāvji, kuri sniegs savu vērtējumu par prettiesisku manipulāciju ar sabiedrisko viedokli, izmantojot masu informācijas līdzekļus, teorētiskiem un praktiskiem veidiem un izpausmēm.